Svarbus dokumentas vėl pataisytas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-12-05
Peržiūrėta
529
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nors šios kadencijos Palangos miesto savivaldybės Tarybai dirbti liko tik metai, tačiau ketvirtadienį posėdžiavę politikai dar kartą taisė šių metų gegužę pačių patvirtintą veiklos reglamentą. Sprendimo projektą pristačiusi miesto savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėja Daiva Zūbytė akcentavo, kad iš esmės yra keičiamos tos dokumento dalys, kuriose kalbama apie Etikos komisijos sudarymą bei apie Tarybos narių darbo apmokėjimą.

 

Pateikti papildymai

Svarstant klausimą dėl reglamento, Tarybos narė Marytė Vačerskienė pateikė nemažą šūsnį pasiūlymų dėl kai kurių reglamento punktų papildymo. Taip pat posėdyje atsižvelgta į Vyriausybės atstovės Klaipėdos apskrityje Kristinos Vintilaitės pateiktas redakcinio pobūdžio pastabas.

 

Pasiūlė atidėti

Mažumai atstovaujanti Tarybos narė Salomėja Slaboševičienė teiravosi dėl pateiktų papildomų pasiūlymų. Jos nuomone, Tarybos nariai su pastaraisiais nesusipažinę ir apskritai jų nematę. „Kaip galima tvirtinti dokumentą, nemačius visumos? Gali būti, kad vienas žodis gali pakeisti visą esmę“, - sakė politikė. Tarybos narė S.Slaboševičienė pasiūlė atidėti klausimą ir, sutvarkius tekstą, svarstyti dar kartą vėliau. 

Jai pritarė ir Tarybos narys Šarūnas Vaitkus, atkreipęs dėmesį į tai, kad taisytini reglamento punktai bei pasiūlymai turi būti aiškiai ir suprantamai nurodyti, taip kaip buvo sprendimo projektą rengęs vicemeras Rimantas Garolis.

 

Pritarė dvylika politikų

Tačiau daugumos atstovas Viktoras Pivrikas sakė, kad Taryba atsižvelgė į Vyriausybės atstovės pastabas, o ir jis nesutinkąs su nuostata, kad dauguma politikų nesusipažino su papildymais, tad, jo nuomone, klausimą reikia svarstyti iš esmės.

Posėdžio pirmininkui V. Stalmokui supažindinus Tarybos narius su pateiktais papildymais ir dvylikai Tarybos narių už juos balsavus, buvo patvirtinta nauja Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento redakcija.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Seimo frakcijos paramą Seime lyčiai neutraliam partnerystės įstatymui (tam, kad įstatymas būtų pradėtas svarstyti, jo iniciatoriai pritrūko dvejų balsų – L. J.), Darius Kubilius, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys ir Tarybos Etikos komisijos pirmininkas, švelniai tariant, reagavo ne itin etiškai. Po Lietuvos Valstiečių ir...


Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Svetlana Grigorian nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. Tokį sprendimą vienbalsiai priėmė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį, rugsėjo 16 dieną, pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos narės Svetlanos Grigorian elgesio. Bus aiškinamasi, ar valstybės politikė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.


Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


"Klausimas apie Tarybos sprendimų projektų skaičių man yra truputį keistas – skirtingų kadencijų Savivaldybės tarybos nerungtyniauja, kuri parengs daugiau sprendimų. Tarybos sprendimus diktuoja įstatymai, įstatymų pakeitimai, įvairios valstybės institucijų parengtos tvarkos," - "Palangos tiltui" pabrėžė meras Šarūnas Vaitkus.


Ketvirtadienį, 15 val., Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyko Savivaldybės Švietimo skyriaus Laimos Valužienės susitikimas su kurorto švietimo ir ugdymo įstaigų vadovais. Nuspręsta dviem savaitėms - nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. - dėl koronaviruso grėsmės uždaryti Palangos lopšelius-darželius ir mokyklas. Tačiau jau po valandos jos kolegė iš...


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Palangos miesto savivaldybės taryba antradienį, vasario 23 d., patvirtino Savivaldybės 2016 metų biudžetą, kurį sudaro 19 mln. 924 tūkst. eurų pajamų. Vienam Palangos miesto gyventojui teks apie 1148 eurų biudžeto asignavimų.


Kreipimasis į Palangos miesto savivaldybės tarybos narius  9

Rimantas Germanas UAB „Litesko“ komercijos direktorius, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Situacija Palangos šilumos ūkyje, o taip pat miesto savivaldybės ir „Litesko“ santykiai pasiekė ribą, kuomet nebeužtenka pasisiuntinėti raštais vieni kitiems. Turime labai rimtą situaciją, didžiulę problemą, kuri kaupėsi ne vieną mėnesį ir pasiekė kulminaciją. Apie tai ir noriu pasisakyti.


Svarbus dokumentas vėl pataisytas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 05 | Rubrika: Miestas

Nors šios kadencijos Palangos miesto savivaldybės Tarybai dirbti liko tik metai, tačiau ketvirtadienį posėdžiavę politikai dar kartą taisė šių metų gegužę pačių patvirtintą veiklos reglamentą. Sprendimo projektą pristačiusi miesto savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėja Daiva Zūbytė akcentavo, kad iš esmės yra keičiamos tos dokumento dalys, kuriose kalbama apie Etikos komisijos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius