Triukšmingai pradėtos dešimtosios 1000 kilometrų lenktynės

„Palangos tilto“ informacija, 2009-07-18
Peržiūrėta
1811
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ketvirtadienio rytą J.Basanavičiaus gatvėje ir paplūdimiuose buvo, kaip reta, tuštoka: palangiškių ir poilsiautojų dėmesį prikaustė Vytauto gatvė, į kurią triukšmingu motorų gaudesiu viliojo jubiliejinių „Omnitel 1000 km lenktynių“ dalyvių paradas.

 

Visų komandų automobiliams trumpam stabtelėjus centrinėje gatvėje, susirinkusieji turėjo galimybę iš arti apžiūrėti lenktynėms paruoštas mašinas, pabendrauti su komandų nariais ir vadovais.

Šiais metais lenktynėse varžysis 52 komandos, kurių sudėtyje 161 dalyvis iš Lietuvos ir užsienio šalių – Latvijos, Estijos, Didžiosios Britanijos, Belgijos, Ukrainos, Rusijos, Jungtinių Arabų Emyratų. „Tai, kad turime tiek daug dalyvių iš užsienio, įrodo, kokios reikšmingos šios lenktynės – juk bet kur užsieniečiai nevažiuotų“, - pabrėžė atidarymo renginio vedėjai.

Žiūrovų akys krypo ne tik į gausų automobilių karavaną, kuriame didžiausio dėmesio sulaukė „Snoras Client Team“ ekipai priklausantis „Ferrari F430“, komandos „Bauer racing“ automobilis „Adampolis Luego Kit Car“ bei „Auto ABC-SGR” ekipos „Lada 2105 VFTS“, bet ir į atidarymo renginyje dalyvavusias „Olialia“ mergaites bei Palangos orkestro pasirodymus.

Lenktynes sveikino ir atidarymą skelbti kvietė Palangos meras Vytautas Stalmokas bei Kretingos rajono meras Juozas Mažeika. Lenktynes rengiančio „Promo Sporto“ direktorius Darius Jonušis linkėjo ir po dešimties, ir po penkiasdešimties metų susitikti lenktynėse.

Paskelbus „Omnitel 1000 km lenktynes“ atidarytomis žiūrovai plūdo arčiau „Bartery Super Sprint“ trasos stebėti sprinto varžybų.

Trumpas, bet daug žiūrovų emocijų sukėlusias, rungtynes laimėjo praėjusiais metais toje pačioje rungtyje pergalę iškovojusi SK „Autus“ komanda su „Mitsubishi Lancer Evo VIII“, trasą įveikę per 4,69 sek. Antrieji liko „BBK Racing” su „Mitsubishi Colt”, trumpą atstumą nuvažiavę per 4,73 sek. Trečioji vieta atiteko „Lada 2105 VFTS” vairavusiai „Auto ABC-SGR” ekipai, kurios laikas - 4,84 sekundės.Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Raudonos vėliavos pirmą kartą užbaigė 1000 km lenktynes Palangoje. Jos lyderiams baigėsi įveikus 303 ratus-iki finišo likus dar 70 ratų. Tokį sprendimą komisarai priėmė po avarijų virtinės, kai nebebuvo galima užtikrinti saugumo trasoje. Automobiliai avarijos metu sulankstė trasą juosiančius atitvarus, o tai trasos teisėjams tapo pretekstu stabdyti lenktynes – jas tęsti būtų per...


Tarp labiausiai spindinčių televizijos, pramogų pasaulio ir sporto žvaigždžių, kurių niekad nestinga didžiausiose ir prestižiškiausiose ne tik Baltijos šalyse 1000 km lenktynėse, šiemet išvysime ir Lietuvos čempioną, šalies krepšinio rinktinės senbuvį Robertą Javtoką.


Lygiai 100 dienų beliko iki tarptautinių 1000 km lenktynių, pagrįstai tituluojamų kaip didžiausia automobilių sporto šventė Baltijos šalyse. Šiemet jos bus neeilinės – 15-osios jų istorijoje. Nors tai dar ne akademinis jubiliejus, tačiau pirmoji ženklesnė sukaktis brangi bei įsimintina ne tik lenktynių organizatoriams, bet ir daugumai varžybose dalyvavusių...


Keturioliktosios 1000 km lenktynės statistikos veidrodyje

Pagal Viešųjų ryšių agentūros „Visus Bonus“ pranešimą spaudai, 2013 07 18 | Rubrika: Miestas

2013 m. keturioliktosiose paeiliui surengtose 1000 km lenktynėse dalyvavo 38 komandos, kurių sudėtyje buvo 132 sportininkai iš septynių valstybių – Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Belgijos, Vokietijos ir Didžiosios Britanijos.  


1000 kilometrų lenktynių finišo liniją Palangoje pirmas kirto lietuvis

Pagal Viešųjų ryšių agentūros „Visus Bonus“ pranešimą spaudai, 2013 07 15 | Rubrika: Miestas

Tradicines 1000 kilometrų autolenktynes savaitgalį laimėjo Nemunas Dagilis, atstovaujantis komandai „General Financing-Autopaslauga“. Jis pirmasis kirto 1000 kilometrų lenktynių finišo liniją, anksčiausiai įveikęs šią distanciją sudarančius 334 ratus.


1000 km lenktynių uvertiūra – Vytauto gatvėje  2

„Palangos tilto“, lenktynių organizatorių inf., 2013 07 11 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, liepos 13 d., 12.15 val. Palangoje bus duotas startas keturioliktosioms 1000 km lenktynėms, kurios išlaikė pasitikėjimo egzaminą ir pagrįstai tituluojamos prestižiškiausiomis Baltijos šalyse.


Mini žiedas – antrąkart po 1000 km lenktynių sparnu

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, 2013 06 17 | Rubrika: Miestas

Prieš penkerius metus startavusios mini žiedo lenktynės, kurios pernai pirmą kartą debiutavo ir 1000 km lenktynėse, šiemet ir vėl sugrįžta į Palangą. Pirmąjį birželio savaitgalį atidarę vasaros sezoną Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje, mini žiedininkai antrojo etapo lenktynes ten pat surengs birželio pabaigoje, o trečiojo etapo varžytuvėms jie susirinks jau į...


Rūta STANIULYTĖ   Palangos Vytauto gatvė seniai nematė tiek automobilių ir žmonių, kuriuos sutraukė trečiadienį prasidėjusios tryliktosios „Omnitel 1000 km lenktynės“. Jos liepos 18-22 dienomis vyks kelių Palanga – Kretinga – Klaipėda sankirtoje. Ketvirtadienio rytą, 10.30 val.,  visi automobiliai iš trasos pajudėjo į Vytauto gatvę...


„Omnitel 1000 kilometrų“ lenktynes laimėjo belgai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 07 20 | Rubrika: Miestas

Tokių lenktynių, sako jų veteranai, Palanga seniai jau nematė! Lenktynių lyderiai keitėsi keliolika kartų - pirmavo ir „Fuchs“ komanda su „Ferrari F430 Scuderia“, ir „Oktanas Racing“ su „Porsche 997 GT3“, bet greičiausi lenktynėse buvo Belgijos „KS Motorsport“ su ypač greitu „BMW Silhuette“ automobiliu.


Triukšmingai pradėtos dešimtosios 1000 kilometrų lenktynės

„Palangos tilto“ informacija, 2009 07 18 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienio rytą J.Basanavičiaus gatvėje ir paplūdimiuose buvo, kaip reta, tuštoka: palangiškių ir poilsiautojų dėmesį prikaustė Vytauto gatvė, į kurią triukšmingu motorų gaudesiu viliojo jubiliejinių „Omnitel 1000 km lenktynių“ dalyvių paradas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius