TS-LKD Palangos skyrius jubiliejų šventė kaip viena šeima

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013-09-09
Peržiūrėta
1196
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

TS-LKD Palangos skyrius jubiliejų šventė kaip viena šeima

„Tik palangiškiai moka būti tokie vieningi, ir tik jie gali leisti sau švęsti tiesiai ant jūros kranto“, – juokavo Seimo nariai Agnė Bilotaitė, Paulius Saudargas bei buvęs premjero Andriaus Kubiliaus patarėjas Jonas Survila, šeštadienį atvykę pasveikinti Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Palangos skyriaus narių su jubiliejumi – skyriaus įkūrimo dvidešimtmečiu.

Kartu – dvidešimt metų
Šeštadienio popietę į TS-LKD partijos simbolika šventiškai papuoštą palapinę rinkosi ne mažiau šventiškai pasipuošę šios partijos Palangos skyriaus nariai. Šventės būta išties neeilinės – bene gausiausias narių skaičiumi iš visų politinių partijų mūsų mieste skyrių, vienijantis per 130 bendraminčių, TS-LKD Palangos skyrius minėjo savo įkūrimo 20-ąsiais metines.
Susėdę prie Lietuvos trispalvės spalvas pakartojančiomis gėlių puokštėmis papuoštų stalų du dešimtmečius ranka rankon, širdis širdin einantys bendražygiai ir jų pasveikinti atvykę svečiai iš sostinės bei kitų Palangos politinių partijų skyrių visų pirma buvo pasveikinti TS-LKD Palangos skyriaus sekretorės Irenos Švanienės perskaitytomis eilėmis, skirtomis šiai įsimintinai sukakčiai.
„Šiais metais mes švenčiame didžiulę šventę – mūsų partijos skyriaus jubiliejų, – į partijos bičiulius ir svečius kreipėsi TS-LKD partijos Palangos skyriaus pirmininkas, miesto meras Šarūnas Vaitkus. – Per tuos metus būta visko, bet dažniausiai mūsų skyrių lydėjo sėkmė. Ir ji lydėjo mus ne atsitiktinai, o todėl, kad turime puikų patriotiškai nusiteikusių žmonių branduolį, prie kurio gražiai jungiasi jaunimas“.
Skyriaus pirmininkas ir miesto meras padėkojo ne tik visiems skyriaus nariams, bet ir prie TS-LKD frakcijos prisijungusiems miesto Tarybos nariams Tomui Žulkui bei Gediminui Valinevičiui, o taip pat koalicijos Taryboje partneriams: Liberalų ir centro sąjungai bei jos Palangos skyriaus pirmininkui Sauliui Simei, Centro partijai ir jos pirmininkui Albinui Stankui, Liberalų sąjūdžiui, kuriam šventėje atstovavo Palangos skyriaus pirmininko pavaduotojas Arvydas Dočkus, – partneriams, kurių palaikymas itin svarbus dirbant kartu dėl miesto ir miestiečių gerovės.
„Visus gerbiu ir myliu, ir linkiu, kad mūsų skyrius augtų, ir kad toliau būtume kaip vienos šeimos nariai, kad gyventume netrikdomi jokių intrigų, kad mus į priekį vestų patriotiškumas ir protėvių dvasia, padedanti susitelkti ir dirbti taip, kad darbas duotų vaisių“, – pabrėžė Š. Vaitkus.

Svarbiausia – vienybė
„Džiaugiuosi galėdama būti čia, su jumis, tokios gražios šventės proga, – kreipėsi į bendražygius TS-LKD partijos pirmininko Andriaus Kubiliaus pavaduotoja, Seimo narė Agnė Bilotaitė. – Džiaugiuosi ir tuo, kad turėjau galimybę Palangos skyrių pažinti iš iniciatyvų ir bendrų darbų. Mane žavėjo ir žavi jūsų, palangiškių, draugiškumas, vieningumas ir stiprybė, o tai labai svarbu, nes yra tekę matyti, kaip nesutarimai ir susipriešinimas kituose skyriuose kenkia bendram darbui ir trukdo siekti tikslų. Išlikite ir toliau tokie vieningi, ir puoškite TS-LKD gretas“.
A. Bilotaitė taip pat pabrėžė, jog vienybė ir sutarimas yra be galo svarbu komandiniame darbe. Ir palygino partijos skyriaus veiklą su krepšinio komanda: kiekvienas joje turi žinoti, kas yra centro puolėjas, kas gynėjas, o kam galbūt reikia pasėdėti ir ant atsarginių suolelio. O svarbiausia – klausyti trenerio, o palangiškiai turi puikų „trenerį“ ir visos komandos lyderį.
Komandos ir komandinio darbo svarbą, sveikindamas bendrapartiečius palangiškius pabrėžė ir buvęs tuometinio premjero patarėjas Jonas Survila.
„Kai rinkimuose į Savivaldybės tarybą daugiausiai balsų gavo TS-LKD ir susibūrė į koaliciją su kitomis dešiniosiomis partijomis, mums teko iš naujo atrasti Palangą. Iki tol Vyriausybėje į jūsų miestą buvo žiūrėta gan skeptiškai. Tačiau jau pirmosiomis naujos kadencijos Tarybos darbo dienomis atvykę į Palangą ir ne vien išklausę, kokios problemos neramina palangiškius, bet ir išgirdę siūlymus, kaip jas reikėtų spręsti, supratome, kad Palanga gali „spurtuoti“. Nes, visų pirma, čia yra puiki mero vadovaujama komanda su palaikančiais ją koalicijos partneriais, ši komanda turi išties šaunų pagalbininką Seime – Praną Žeimį, ir bene svarbiausia, turi puikų vieningą skyrių, palaikantį visus siekius ir padedantį įgyvendinti darbus. Linkiu ir tikiu, kad prasidėjęs Palangos renesansas jūsų visų pagalba tęstųsi ir toliau, o tam yra visos prielaidos. Nuoširdžiai sakau: teko bendrauti su visų 60 Lietuvos savivaldybių vadovais, ir Palanga išsiskiria iš visų“, – kalbėjo J. Survila.
Palangos patriotu – mat ne vien vasaros sezono metu vos ne kiekvieną savaitgalį čia apsilanko – save vadinantis Seimo narys Paulius Saudargas, sveikindamas bendrapartiečius su jubiliejumi, juokavo, kad, žinoma, nėra namų be dūmų – svarbu, kad tie dūmai akių negraužtų.
„Neperdedu sakydamas, kad Palanga yra svarbiausias miestas Lietuvoje, nes visų akys čia krypsta. Jūs puikiai laikote egzaminą nuo pat tada, kai pradėjo dirbti šios kadencijos miesto Taryba su meru Šarūnu Vaitkumi priešakyje. Tad galime tik pasidžiaugti ir palinkėti stiprybės ir vienybės“, – kalbėjo P. Saudargas.

Atstovauti Palangos
partijai

„Žiūrint iš šono, 20 metų atrodo labai trumpas laiko tarpas, tačiau kai tuos metus reikia pačiam išgyventi, supranti, kad tai yra daug, – prakalbo Seimo narys ir ilgametis Palangos meras Pranas Žeimys. – Per tuos metus, kaip minėjo Šarūnas, būta visko: ir nesutarimų formuojant koalicijas, ir renkant merus. Bet juk ir šeimoje būna visko – ir blogo, ir gero. Džiaugiuosi šiandien matydamas tuos žmones, kuriuos išvydau atėjęs į Palangos skyrių. Smagu, kad matau ir naujų, jaunų veidų. Džiugu, kad išties visi yra vieningi – jaučiu tą bendrą dvasią ir palaikymą visada, kai tik grįžtu į Palangą. Džiugu ir tai, kad kalbos apie kažkokias neva interpeliacijas merui ar parašų rinkimus taip ir liko kalbomis bei gandais. O papriekaištauti, ypač kai kas nors daroma, visada galima – tarkim, girdėjau kalbant: o kodėl Žvejų gatvę remontuoja vasarą, o ne kokį lapkričio mėnesį, kai mes visi prie pečių miegame? Tačiau būkime objektyvūs: trys ketvirtadaliai darbų, kurie buvo įrašyti koalicijos sutartyje, arba įgyvendinti, arba sparčiai įgyvendinami – ar tik nereikės koalicijos partneriams naujus darbus planuoti?“
„Žinot, tiesą sakant, dar nuo Sąjūdžio laikų apgailestauju, kad partija buvo įkurta kiek per vėlai, – leidosi į prisiminimus TS-LKD Palangos skyriaus įkūrėjas Petras Grecevičius. – Palangoje irgi būta visokio pasipriešinimo. Bet dabar ne jį norėčiau prisiminti, o tai, kad vieną vakarą man paskambino Rusna Vaineikytė ir pasakė: kuriam skyrių. Nuo to viskas ir prasidėjo. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad per 20 metų skyrius ne tik puikiai gyvavo, bet ir išaugo. Džiaugiuosi, kad šios kadencijos miesto Taryboje, kur mes formavome koaliciją, yra ne vėliavomis mojuojama, o dirbama, ir tų darbų rezultatus, kurie vyksta geru tempu, visi matome. Žinoma, labai norėtųsi, kad visi, išrinkti į miesto Tarybą politikai, atstovautų vienai – Palangos – partijai. To ir linkiu“.
Prie linkėjimų atstovauti Palangos partijai prisidėjo ir koalicijos partnerius – TS-LKD atvykę pasveikinti Palangos miesto vicemeras, LiCS Palangos skyriaus pirmininkas Saulius Simė, priminęs, jog kai buvo pasirašoma koalicijos sutartis, LiCS pažadėjo, jog nepaves partnerių, ir to žodžio laikosi, bei padėkojęs TS-LKD skyriui už tai, kad jis esąs toks vieningas ir palaiko savo pirmininką. Tarybos nariai – Centro partijos atstovai Albinas Stankus ir Nerijus Stasiulis, pabrėžę, jog tik jungtinės pajėgos, nepaisant „krypčių ir spalvų“, gali išties vaisingai dirbti Palangai bei išreiškę viltį, jog jau atliktus ir dar būsimus darbus palangiškiai įvertins dar ne vieną kadenciją, bei LLS Palangos skyriaus pirmininko pavaduotojas Arvydas Dočkus, papasakojęs, jog jo labai kritiški giminaičiai, šią vasarą viešėję Jūrmaloje bei Gdanske, užsukę į Palangą pasakė: „Palanga atrodo kaip stebuklas“, padėkojo už šį stebuklą merui Šarūnui Vaitkui ir palinkėjo sėkmės visiems tuose darbuose, kurie pradėti.
TS-LKD Palangos skyrių su jubiliejumi pasveikino ir popiežiaus Jono Pauliaus II žodžiais palaimino Palangos parapijos klebonas Marius Venskus.

Ir padėkos, ir dainos, ir saulės palydos
Po išties nuoširdžių sveikinimo kalbų skyriaus pirmininkas Š. Vaitkus ir Seimo narė A. Bilotaitė TS-LKD skyriaus nariams įteikė partijos pirmininko A. Kubiliaus pasirašytas padėkas. Jos įteiktos pirmiesiems skyriaus nariams bei partijos kūrėjams P. Grecevičiui, S. Balšaitytei, L. Taurinskienei, O. Lukaitienei, P. Neverauskui, T. Jakevičiui; buvusiems ir esamiems skyriaus pirmininkams P. Žeimiui, D. Želviui, Š. Vaitkui; ilgamečiams partijos nariams S. Jasiūnienei, V. Šliožienei, D. Šliožai, P. Kaminskui, J. Šatkauskui, A. Urbonui, B. Gabrėnienei, B. Kairienei, B. Masiliūnaitei; politinių kalinių-tremtinių atstovams A. Benečiui, I. Galdikaitei, I. Stonkienei, I. Poškaitei, S. Daukšienei; aktyviems skyriaus nariams M. Skritulskui, A. Pranckevičiui, I. Švanienei, D. Eimanavičienei, R. Litvinui, Z. Tilvikienei, J. Urbonui, D. Alijošiui, J. Lukaitienei, A. Vaitkūnienei, V. Samulevičiui ir N. Vaišvilai.
O kiekvienam skyriaus nariui buvo įteikti TS-LKD Palangos skyriaus simbolika pažymėti skėčiai.
Pasiklausę ansamblio „Bočiai“ dainų bei padainavę kartu su ansambliečiais, šventės dalyviai vaišinosi pačiais įvairiausiais skanėstais, dalijosi prisiminimais, kurių per tiek metų susikaupė išties daug.
Ir – koks gi gimtadienis be torto, ant kurio puikavosi užrašas „TS-LKD Palangos skyriui – 20 metų!“.
Vakaro kulminacija – saulės palydos su palinkėjimais, kad kasryt pakildama ji nepagailėtų savo spindulių ir šilumos Palangai bei čia esančiam tokiam vieningam ir darbingam TS-LKD skyriui. 

Jūsų komentaras:

Išvada tokia: 2013-09-21 06:00 (IP: 78.61.56.200)
Š.Vaitkus- nors sau nemažai padarė,tačiau ...ir Palangai kažką gero padarė.Visose partijose yra veiklių ir "pilnų idėjomis 'žmonių.Todėl reikia ir remti ruo"matomus "ir ger darančius Palangai, o ne dirbančius sau ir intrigamntus,sėdinčius nuo 'nebeatmenamų "laikų ir drumščiančius visiems protą savo gerbuvio labui (GAL BUT JAUČIATE KĄ TURIU OMENY).

susigraudinusiam 2013-09-16 06:27 (, / IP: 212.122.93.162)
ju veidai, kaip per PASKUTINE VAKARIENE, matyt zino, kad VILNIUJE jau sudereta

man 100 metu 2013-09-11 05:01 ([email protected] / IP: 84.46.247.219)
Kvepia pensija :) ir Zelvys kaip visad su stikliuku :D ir dar klebonas.... graudu

to graudu 2013-09-10 17:35 (IP: 78.61.104.50)
Aciuuuuu uz POLITINI ivertinima - gerai, kad sedejau, buciau nukritusi is juoko !!! O dzipas irgi POLITINIS, kad jam tokia privilegija kopose !!!

Liucyna 2013-09-10 15:17 (IP: 78.61.43.85)
Liūdnas vaizdelis-vienos pensininkės.Kai jos išmirs, kas balsuos?

Baikit šniukštinėti! Imkitės darbo... 2013-09-10 14:43 (. / IP: 86.100.60.112)
Pardon...-Ko čia šniukštinėti?...ir lįsti po skūra?kas?kas toks?kas?... -Jei džipas akivaizdžiai stovi neleistinoje vietoje -kopose, tai turi susimokėti baudą kaip visi kiti!taškas! *P S. Pensininkė tokią baudą išmokinėja po 5 Lt kas mėnėsį !nes neturi iš ko mokėti!..Kaip Jums tai patinka? Ar ne gėda?...

Graudu 2013-09-10 07:37 (IP: 195.182.88.82)
POLITINIS IP adresiukas is kurio rasoma. Viskas blogai Liberalai centristai blogai, konservatoriai blogai va o socdemai ir Židanavicius gerai. Tai kas dabar rasot ar Paluckas ar turgaus finansistas Zidanavicius. :) IPIP: 78.61.104.50

??? 2013-09-09 18:54 (IP: 78.61.104.50)
Jei palapine ant juros kranto, tai kieno dzipas matosi pro palapines langa ??? Ir jam garbinga vieta ant juros kranto ???

Taip pat skaitykite

Trečiadienį, balandžio 6 d., „Mūzos“ viešbučio konferencijų salėje įvyko Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Palangos skyriaus steigiamasis susirinkimas. Buvo įkurtas jos Palangos skyrius, kuris subūrė politinei bangai net 54 narius. Skyriaus pirmininke išrinkta Elena Kuznecova, Palangos miesto tarybos narė, frakcijos „Vardan Palangos ir Lietuvos“ pirmininkė.


Veronika Skeberdytė galutinai pašalinta ir iš TS-LKD partijos ir Palangos skyriaus. 


 Trečiadienį, gruodžio 15 d., TS-LKD partijos Palangos skyriaus taryba vienbalsiai pašalino Veroniką Skeberdytę iš TS-LKD. Skyriaus tarybos narys sakė „Palangos tiltui: „Nuo komentarų susilaikysiu, kadangi tai yra partijos vidaus klausimas. Tik galiu konstatuoti, kad tai nėra susiję vien tik su nevienareikšmiškai vertinama informacija apie Veroniką, kuri tapo žinoma net plačiai Lietuvos...


Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu ? Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu...


Palangos TS-LKD skyrius gegužės pabaigoje kreipimesi į partijos Prezidiumą primena, kad TS-LKD Palangos skyrius – vienas iš stipriausių skyrių Palangoje, o skyriaus pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus yra išrinktas meru trečiai kadencijai, o konservatoriai turi absoliučią daugumą miesto Taryboje.


„Tik palangiškiai moka būti tokie vieningi, ir tik jie gali leisti sau švęsti tiesiai ant jūros kranto“, – juokavo Seimo nariai Agnė Bilotaitė, Paulius Saudargas bei buvęs premjero Andriaus Kubiliaus patarėjas Jonas Survila, šeštadienį atvykę pasveikinti Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Palangos...


Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pareiškimas miesto tarybai  5

TS–LKD frakcijos nariai: Dainius Želvys Mindaugas Skritulskas Elena Kuznecova Antanas Sebeckas Gediminas Valinevičius Šarūnas Vaitkus, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Pastaruoju metu miesto spaudoje skelbiami tarybos opozicijos atstovų objektyviais faktais neparemti kaltinimai valdančiosios daugumos koalicijai, nepagrįsti priekaištai dėl Palangoje vykdomų projektų kelia ne tik Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nuostabą bei pasipiktinimą.


Kovo 23 dieną Klaipėdos apskrities jūros šaulių sąjunga savo būstinėje Klaipėdoje šventė neeilinę sukaktį – šiemet sukako 90 metų nuo sąjungos įkūrimo. Iškilmėse dalyvavo ir Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-osios rinktinės Palangos šaulių 6-osios kuopos šauliai.


Praėjusį savaitgalį Vilniuje surengtame partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Tarybos posėdyje dalyvavo ir TT Palangos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė bei skyriaus narė Nijolė Petkutė.


Praėjusį ketvirtadienį įvyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas. Jame skyriaus nariai vienbalsiai rinkimų į savivaldybės Tarybą, vyksiančių 2011 metais, sąrašo lyderiu patvirtino skyriaus pirmininką Šarūną Vaitkų. Taip pat patvirtinta kandidatų į rinkimų sąrašą sudarymo tvarka bei išklausyta informacija apie šalies Seimo ir Vyriausybės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius