A. Vinkus domėjosi miesto šilumos ūkio reikalais

Palangos tiltas, 2017-03-27
Peržiūrėta
1915
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

A. Vinkus domėjosi miesto šilumos ūkio reikalais

Penktadienį, kovo 24 dieną, Seimo narys Antanas Vinkus lankėsi Palangoje, Šventojoje ir Kretingoje. Palangoje, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Elgesio medicinos instituto klinikoje, kur sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis atliekama reabilitacija, veikia streso ligų dienos stacionaras ir konsultuoja specialistai, vyko susitikimas su įstaigos darbuotojais, čia besigydančiais ligoniais iš daugelio Lietuvos regionų. Ligoniai džiaugiasi puikia aptarnavimo kultūra, aukštu darbuotojų profesionalumu.
A. Vinkus apsilankė UAB „Palangos šilumos tinklai“, kur su direktore Giedre Juršėne aptarė šilumos kainų tarifus, galimas kainų mažėjimo tendencijas, namų renovacijos ir kitus gyventojams bei įmonės kolektyvui aktualius klausimus. Seimo narys turėjo galimybę apžiūrėti teritoriją, pabendrauti su katilinės darbuotojais. Domėjosi biokuru kūrenamų katilinių darbu.
Seimo narys lankėsi Palangos reabilitacijos ligoninėje, susitiko su administracijos darbuotojais, domėjosi ligonių gydymo sąlygomis, turima medicinine aparatūra, buvo supažindintas su renovuotais skyriais. Bendravo su reabilituojamais ligoniais po įvairių stuburo, klubo sąnarių operacijų. Ligoniai vertina šios įstaigos personalo nuoširdumą, profesionalumą ir turimas gydymo galimybes.
Po vizitų įstaigose A. Vinkus susitiko su gyventojais ir kartu su Palangos miesto meru Šarūnu Vaitkumi, vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu, Palangos m. savivaldybės tarybos nare Irena Galdikiene dalyvavo Šventosios bendruomenės trijų metų sukakties šventiniame paminėjime. Renginio metu meras Š. Vaitkus ir Seimo narys A. Vinkus garbaus jubiliejaus proga pasveikino šventojiškę Genovaitę Rekašienę.
Ataskaitiniame klubo „Kretingos krašto ainiai“ susirinkime A. Vinkus buvo perrinktas klubo pirmininku.

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2017-03-29 14:17 ([email protected] / IP: 86.38.185.169)
Cia tokiu kuriems nusibodo Gerb.Antanas Vinkus tikrai Palangoi nemazai.Nuo pat rinkimu i seima kliuvo:metai,dazni susitikimai su gyventojais ir organizacijom,o ir kalbos buvo "uzknise",tai vis tie kurie nesugebejo savo V.B prastumti i seima.Nustokit issidirbineti,dirbkit drauge,stenkites bendrom jegom Palangos miesto labui,pasimokykit is garbingo zmogaus,kaip reik bendrauti su gyventojais,kaip reik nebijoti eti prie zmoniu,kalbetis su jais ir padeti jiems.Pasimokykit zmogiskumo ir diplomatijos.

Jonis 2017-03-29 08:29 (IP: 86.100.62.122)
Na šaunu, kad p. Vinkus, mūsų ambasadorius Vilniuje lankosi ne tik gydymo įstaigose, bet ir komunalinio, šilumos ūkio ir kitose įmonėse, jos taip pat yra svarbios mums miestelėnams. Gaila, kad anksčiau išrinkti seimo nariai, tuo nesidomėjo. Manau šį kartą nepralošėme.

Jau perlenkta lazda konkreciai 2017-03-28 17:01 (krk / IP: 90.137.20.194)
Nu tas Vinkus jau visus juokina, ar girdėjote jo pasisakymus :) išsitraukia lapukus iš kišenės ir pradeda :) čia Adamkaus sveikinimas, čia Sokrato sveikinimas :):):):):) ir toks lipšnus toks jau lipšnus atrodo kaip angelas su basom kojytėm ir gelbėtojas. Na gal Kretingiskiams ir daro įspūdį , bet Palangai jau nusibodo. Amžiną atilsį mama sakydavo : lipšnų ir saldžiu žmonių bijok kaip velnias kryžiaus :)

Taip pat skaitykite

Vienas iš šilumos kainą apsprendžiančiųjų faktorių yra biokuro kaina, kurį perkame per BALTPOOL biržą. Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba (VERT) rugsėjo pradžioje savo tinklapy paskelbė, kad per metus biokuro kaina biržoje didėjo 19,8 procento. Ko tikėtis Palangos šilumos vartotojui? Apie tai „Palangos tiltas“ kalbėjosi su UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktore Giedre Juršėne.


Palangos bendruomenės „Palangos santarvė“ nariai su pirmininke Daina Eimanavičiene priešaky labai apsidžiaugė, sulaukę kvietimo apsilankyti UAB „Palangos šilumos tinklai“. Susitikę su įmonės vadovais, kurie organizavo ir nedidelę ekskursiją po patalpas, bendruomenės atstovai jiems uždavė daug klausimų ir sulaukė naudingų atsakymų.


Penktadienį, kovo 24 dieną, Seimo narys Antanas Vinkus lankėsi Palangoje, Šventojoje ir Kretingoje. Palangoje, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Elgesio medicinos instituto klinikoje, kur sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis atliekama reabilitacija, veikia streso ligų dienos stacionaras ir konsultuoja specialistai, vyko susitikimas su įstaigos darbuotojais, čia...


Po beveik 15 metų vėl miestą pradėjusios šildyti UAB „Palangos šilumos tinklai“ pirmoji savaitė, paleidus šilumą, praėjo be netikėtumų ir rimtesnių išbandymų. „Išties, pirmąją savaitę jokių netikėtumų ar trikdžių neužfiksavome. Visas procesas vyko sklandžiai, pagal planą. Galima sakyti: tiesiog įprastas šildymo sezonas, –...


Kaip tėvai skaičiuoja kiekvieną naujagimio dieną, taip jas kalendoriuje pažymi ką tik iš „Litesko“ miesto šilumos tinklus į savo rankas perėmusi UAB „Palangos šilumos tinklai“. Į susitikimą su miesto vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi ir vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu – atvykę įmonės darbuotojai sulaukė patikinimo, kad miestas...


Likus vos dviem savaitėms iki sutartimi numatyto UAB „Litesko“ iš miesto nuomojamo turto perėmimo į UAB „Palangos šilumos tinklai“ rankas, galima lengviau atsikvėpti – praėjusią savaitę buvo pasirašytos darbo sutartys su į miesto šilumos įmonę pereinančiais darbuotojais, priimti į darbą aukštesnės grandies vadovai, kurių...


„Veolia“ investicinis ginčas prieš Lietuvą gali turėti poveikį visų grupės įmonių, tarp jų ir „Litesko“, veiklai Lietuvoje. Prie ieškinio gali būti prijungti atskirų savivaldybių ir atskirų pareigūnų diskriminaciniai veiksmai ir pareiškimai, galintys turėti įtakos „Veolia“ įmonių veiklai. 


Lietuvos Respublikos Šilumos ūkio įstatymas reglamentuoja šilumos ūkio valstybinį valdymą, šilumos subjektų veiklą, jų santykius su vartotojais, tarpusavio ryšius ir atsakomybę.  


Apie daugiabučių namų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojų pasirinkimą „Palangos tiltas“ kalbėjosi su UAB „Palangos butų ūkis“ atstovu Jevgenij Sakovskiu


Palangos šilumos ūkio planas – rėmai vartotojams

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 27 | Rubrika: Miestas

Kurorto savivaldybėje pradėtas svarstyti bendrovės „Cowi Baltic“ parengtas specialusis šilumos ūkio planas. Kaip nurodoma aiškinamojoje dalyje, pagrindinis jo tikslas yra tenkinti vartotojų šilumos poreikius mažiausiomis sąnaudomis bei atkreiptas didžiulis dėmesys į poveikį aplinkai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius