IŠ PIRMŲ LŪPŲ: Palangoje šią vasarą vyksta rekordiškai daug infrastruktūros gerinimo darbų (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2020-06-18
Peržiūrėta
1864
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Retai tiek daug tokios didelės apimties darbų kada nors „supuolė“ kaip šią vasarą. Vyriausybei skyrus Palangos senosios gimnazijos rekonstrukcijai lėšų, buvo pasirašyta rangos sutartis – rekonstrukcijos darbai netrukus prasidės. Metų gale tikimasi pakviesti į Kurhauzo medinės dalies restauracijos pabaigtuves.
„Greičiausiai visus pakviesime į Kurhauzo restauracijos pabaigtuves rudenį. Tuomet jį atiduosime visuomenės poreikiams,“ – sakė meras Šarūnas Vaitkus, kuris „Palangos tiltui“ ketvirtadienį surengė mini-ekskursiją po miestą, asmeniškai parodydamas, kokie darbai vyksta mieste ir kurie netrukus prasidės.
Gavus lėšų, iki metų pabaigos bus rekonstruotas antrasis įvažiavimas į Šventąją.
„Kalbame apie maždaug du su puse kilometro. Rangos sutartis jau yra pasirašyta. Į Šventąją turėsime du gerus įvažiavimus. Žinoma, jie pozityviai reprezentuos Šventąją,“ – sakė Š. Vaitkus.
Taip pat šiais metais bus rekonstruota Vytauto gatvės atkarpa nuo S. Dariaus ir S. Girėno g. iki Klaipėdos pl., besidriekianti šalia Birutės parko, pro buvusį policijos komisariato pastatą.
„Bus paklota nauja kelio danga, sudėti nauji šaligatviai,“ – sakė Š. Vaitkus.
Manoma, kad atnaujinta Vytauto gatvės atkarpa nuo S. Dariaus ir S. Girėno gatvės iki Klaipėdos plento sumažins automobilių srautus įvažiuojant į Palangą Kretingos gatve .
Be to, taipogi šiemet bus sutvarkytas ir labai svarbus įvažiavimas į Vytauto gatvę nuo Šventosios pusės. Dar šiais metais bus visiškai užbaigta ir Vanagupės gatvės rekonstrukcija. Taip pat 2020-aisiais bus įrengtas naujas įvažiavimas iš Valteriškės gatvės į Šiaulių plentą.
„Džiaugiuosi, kad bus sutvarkyti visi pagrindiniai įvažiavimai į Palangą,“ – sakė Š. Vaitkus.
Jis priminė, kad pernai buvo sutvarkytas įvažiavimas į Palangą Kretingos gatve.
Anot mero, šiuo metu vyksta pirkimai dėl darbų Lazdininkų sankryžoje.
Praėjusią savaitę per vieną dieną pasirašytos 5 sutartys dėl Palangos miesto infrastruktūros sutvarkymo yra naujas Palangos sutarčių pasirašymo tą pačią dieną rekordas.
O šiandien, birželio 18 dieną, Savivaldybė pasirašė sutartį dėl Gintaro gatvės rekonstrukcijos.
Rugpjūčio mėnesį planuojama atidaryti Šventosios centrinę aikštę, o vasaros gale pradėti Šventosios uosto rekonstrukciją. Šiuo metu vyksta poveikio aplinkai vertinimas, tuomet bus paskelbtas konkursas uosto antrojo etapo darbų rekonstrukcija. Netrukus Šventojoje po rekonstrukcijos netrukus atsidarys ir socialinių paslaugų centro pastatas.

#PalangaKeičiasi

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Informuojame, kad iki š. m. liepos 1 d. priimami pasiūlymai gyventojų (fizinių ar juridinių asmenų), pageidaujančių skirti tikslinių lėšų Palangos miesto savivaldybės teritorijoje esančių daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų infrastruktūrai remontuoti, rekonstruoti, statyti, įskaitant ir projekto parengimą.


Nors moksleivių  beveik visoje šalyje mažėja, Palanga – maloni išimtis: miesto mokyklų duris rugsėjo 1-ąją pravers daugiau mokinių. 


Gegužę sukanka penkeri metai po Vytauto Moncevičiaus – Mončio, daugeliui palangiškių žinomo kaip architekto, mirties. Pagerbiant iškilų miestelėną, Vydmantų kultūros namų salėje iki birželio 1 dienos vyks V.Moncevičiaus – Mončio darbų paroda ,,Išėjusiems atminti“.


Kaip Palangos miesto savivaldybė atrodė šiais metais žvelgiant mokesčių surinkimo prievaizdo, Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) akimis? Kiek verslo liudijimų ir kokiai veiklai palangiškiai buvo šiemet išsiėmę? Kaip Palangoje surenkami labiausiai valstybės biudžetą papildantys gyventojų pajamų ir pridėtinės vertės mokesčiai (GPM ir PVM)? „Palangos...


2020 metų pavasaris, kuris į istoriją įeis kaip „kovido“ protrūkio laikmetis, Palangos miesto rinkliavų centrui (PMRC) buvo ramus, o vasara, anot Ingos Ruokienės, PMRC administratorės, niekuo ypatingai nesiskyrė nuo kitų vasaros sezonų. Tačiau vietinės rinkliavos už automobilių statymą šiemet buvo surinkta rekordiškai daug – 661 284 eurai, 2019 metais –...


2020 metų pavasaris, kuris į istoriją įeis kaip „kovido“ protrūkio laikmetis, Palangos miesto rinkliavų centrui (PMRC) buvo ramus, o vasara, anot Ingos Ruokienės, PMRC administratorės, niekuo ypatingai nesiskyrė nuo kitų vasaros sezonų. Tačiau vietinės rinkliavos už automobilių statymą šiemet buvo surinkta rekordiškai daug. „Dėl koronaviruso daug žmonių...


Nors ruduo jau įsibėgėjo, galima sakyti, kad vasara Palangoje baigiasi tik dabar – kurortas iki šiol savaitgaliais sulaukia gausaus būrio svečių, tad atokvėpio po įtemptos darbų kurorte nematyti. Mieste virte verda ir infrastruktūros tvarkymo darbai, įgyvendinami didelės apimties projektai, ir panašu, kad tempų mažinti neketinama. Apie tai, kokiomis nuotaikomis įsibėgėjus...


Retai tiek daug tokios didelės apimties darbų kada nors „supuolė“ kaip šią vasarą. Vyriausybei skyrus Palangos senosios gimnazijos rekonstrukcijai lėšų, buvo pasirašyta rangos sutartis – rekonstrukcijos darbai netrukus prasidės. Metų gale tikimasi pakviesti į Kurhauzo medinės dalies restauracijos pabaigtuves.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Koks buvo praėjęs sezonas Palangos miesto rinkliavų centrui? Rekordiškas! Per šį sezoną – nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. – buvo surinkta rekordiškai daug vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytomis vietomis automobiliams statyti – net 557 508,68 eurai, pernai – 486 456,95 eurai, užpernai – 394...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius