Mokslo pradžią pradėjo ir Meno mokykla

Palangos tiltas, 2017-09-04
Peržiūrėta
541
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventinio renginio dalyviai: 3 išplėstinio ugdymo fortepijono klasės mokinė Aušrinė Plonytė, 7 akordeono klasės mokinys Mantas Leonardo Lizzi, 4 išplėstinio ugdymo fortepijono klasės mokinė Iveta Danieliūtė.
Šventinio renginio dalyviai: 3 išplėstinio ugdymo fortepijono klasės mokinė Aušrinė Plonytė, 7 akordeono klasės mokinys Mantas Leonardo Lizzi, 4 išplėstinio ugdymo fortepijono klasės mokinė Iveta Danieliūtė.

Į Rugsėjo 1-osios šventę Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje rinkosi ne tik mokiniai, įkopę į aukštesnes klases,bet ir gausus pirmokų būrys. Nuo 2017 metų rugsėjo 1-osios mokyklą papildė 63 norintys pažinti, išmokti meno paslapčių pirmokai.
Mokykla mokinius, jų tėvelius, svečius pasitiko pasipuošusi dailės skyriaus mokinių ir mokytojų kūrybiniais darbais. Kaip ir kasmet, perpildytoje koncertų salėje susirinkusieji nekantriai laukė šventinio renginio.Mokyklos bendruomenępasveikino Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė irįteikė Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo padėkos raštus mokiniams, praėjusių mokslo metų respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatams.
Tradicinįsveikinimo žodį pedagogams, mokiniams, jų tėveliams ir visiems mokyklos darbuotojams tarė mokyklos direktorė Virginija Marozaitė.Direktorė linkėjo turiningų, sėkmingų mokslo metų ir priminė, kad šį rugsėjį mokykla pasitinka 59 kartą, o ateinančiais 2018 metais Lietuva minės Valstybės atkūrimo 100-metį, o mokykla švęs 60-ies metų jubiliejų.Šiemet per 370 mokyklos mokinių laukia ne tik įdomios pamokos, bet ir galimybė dalyvauti festivaliuose, šventėse, meniniuose projektuose, konkursuose.Pasipuošusius gėlėmis ir šypsenomis pirmokus mokykla pasveikinodovana – pirmaisiais natų ir piešimo sąsiuviniais.
Puikiai muzikavo beišventinęprogramą vedė fortepijono išplėstinio ugdymo klasių mokinės Iveta Danieliūtė ir Aušrinė Plonytė (mokytoja Rasa Daukšienė). Atlikėjai scenoje keitė vienas kitą. Šventę tęsė mokyklos akordeonistai Mantas Leonardo Lizziir Algirdas Benetis (mokytoja Nijolė Daukšienė). Koncertą vainikavo Algirdo atliekama nuotaikinga kompozitoriaus H. Rebane „Sambosa 5“,padovanojusi visiems susirinkusiems šypsenas ir puikią nuotaiką. Rugsėjo šventė kvepėjo praėjusia vasara ir saldainiais...

Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos Respublikos Seimas 2019 metus paskelbė Lietuvos Tarybos Pirmininko, Lietuvos Valstybės Prezidento Antano Smetonos metais. Pritardami šiai iniciatyvai, Kurorto muziejus ir Palangos meno mokykla suvienijo jėgas ir parengė bei įgyvendino edukacinį projektą „Prezidentas Antanas Smetona ir Palanga“.


Spalio pirmąją, tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) pradėjo naujus mokslo metus. Senjorus į užsiėmimus TAU kviečia jau septintus metus, ir jo populiarumas kasmet auga. Pirmaisiais TAU gyvavimo metais mokslus čia pradėjo šiek tiek daugiau nei 200 senjorų, o šiemet naujieji mokslo metai sukvietė maždaug pusę tūkstančio vyresnio...


Aktyvūs kurorto senjorai yra dar ir uolūs studentai, trokštantys naujų patyrimų. Ir kasmet jų susirenka vis daugiau, o tai įrodo, jog itin reikalingas Trečiojo amžiaus universitetas kurorte. Šiemet mokslo metus pradėjo gausus būrys senjorų – net 471.


Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla naujuosius mokslo metus pradėjo sukviesdama visą mokyklos bendruomenę į spalvingą, skambią šventę. Prasidėjęs ruduo nepašykštėjo saulės, šilumos. Mažųjų rankose skleidėsi gėlių žiedai, susirinkusiųjų veiduose šypsenos.


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Į Rugsėjo 1-osios šventę Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje rinkosi ne tik mokiniai, įkopę į aukštesnes klases,bet ir gausus pirmokų būrys. Nuo 2017 metų rugsėjo 1-osios mokyklą papildė 63 norintys pažinti, išmokti meno paslapčių pirmokai.


Šventinės nuotaikos vedini bei atsiliepdami į Prezidentės kvietimą Vasario 16-ąją švęsti linksmai ir išradingai, Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos moksleiviai ir mokytojai istorinėje Kurhauzo salėje miesto bendruomenei organizavo ir dovanojo šventinį renginį, skirtą Valstybės atkūrimo dienai. Kurhauzo fojė lankytojus pasitiko kūrybinių darbų paroda...


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Spalio 1-ąją gražia atidarymo švente prasidėjo antrieji Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) mokslo metai. Kupini pakilios nuotaikos studentai užpildė beveik visą Senosios gimnazijos didžiąją salę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius