Vasarą keiksnoja, o ji Palangai jau atseikėjo daugiau rinkliavos pinigų

Linas JEGELEVIČIUS, 2017-08-17
Peržiūrėta
2330
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

PMRC direktorius Bronius Martinkus
PMRC direktorius Bronius Martinkus

Ši vasara, kaip ir kitos, Palangos miesto rinkliavų centrui (PMRC) yra darbinga, sako PMRC direktorius Bronius Martinkus, sutikęs atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.
– Kiek iki rugpjūčio mėnesio surinkta vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytomis vietomis automobiliams statyti? O pernai tokiu metu?
– 2016 metais buvo surinkta 179 495,60 eurų, šiais metais – 216 883,9 eurų.
– Kiek naujų parkomatų, ir kur, buvo pastatyta Palangoje šį sezoną? Ar jie pasiteisino?
– Buvo pastatyti penki nauji parkomatai Vytauto gatvėje.
– Kurie parkomatai „duoda“ daugiausiai rinkliavos? Kurie mažiausiai? Kiek iš viso yra parkomatų Palangoje?
– Šiuo metu yra 43 parkomatai. Daugiausiai rinkliavos sumokama Vytauto gatvėje (nuo J. Basanavičiaus g. iki S. Dariaus ir S. Girėno g.), bei Kretingos gatvėje (buvusi autobusų stotis). Mažiausiai surenkama Vanagupės gatvėje.
– Kiek kainavo parkomatų Vytauto g. įrengimas? Uždarius vieną Vytauto gatvės juostą, retai galima matyti už rinkliavą parkuojamus automobilius kitoje juostoje.
– Šie parkomatai nuomojami, nuomos kaina – 120 eurų plius PVM vienam mėnesiui.
– Kiek PMRC darbuotojai šių metų gegužės 15 d. – rugpjūčio 1 d. surašė protokolų dėl neteisėto automobilių pastatymo? Dėl auto priemonės pasibaigusio stovėjimo laiko? Kokia yra ANK numatyta atsakomybė pažeidėjams?
– Užfiksuoti 605pažeidimai dėl kelio ženklų reikalavimų nesilaikymo,480 pažeidimų dėl rinkliavos nesumokėjimo už automobilių stovėjimą.
– Kiek surinkta rinkliavos iš parkomato prie „Palangos Lino“?
– 2016 metais surinkta 523,8 eurų. Šių metų davinių dar neturime.
– Kiek šiemet kurorte veikia mokamų automobilių stovėjimo aikštelių? Kur jos yra?
– Rinkliavų centras administruoja mokamą automobilių stovėjimo aikštelę Ronžės g. 5A. Apie privačias automobilių stovėjimo aikšteles duomenų neturime.
– Kiek aikštelėje Ronžės gatvėje surinkta rinkliavų? O kaip atrodo palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai?
– 2016 metais surinkta 20 129,31 eurų, 2017 metais – 22 636,78 eurų.
– Kiek PMRC administruoja savivaldybei priklausančių socialinių būstų mieste? Kiek surinkta nuomos? Pernai? Šiemet? Kiek gyventojų turi mokumo problemų?
– Savivaldybės socialinio būsto fondas 2017 metais – 66 būstai, savivaldybės būsto fondas 2017 metais – 38 būstai. Nuomos 2017 metais surinkta 30 003,66 eurų, 2016 metais – 49 734,66 eurų. Mokumo problemų turi apie 10 žmonių.

Jūsų komentaras:

P 2017-12-19 09:57 (IP: 195.24.6.82)
Vanagupės g. parkomatai tai grynas cirkas, vistiek visi kaišioja mašinas aplink

Jaja 2017-08-18 21:04 (IP: 212.234.115.177)
Juokingas tipelis.

Taip pat skaitykite

Šiemet ir pernai užsitęsęs šiltas ruduo Palangos savivaldybės biudžetą patuštino beveik 7 tūkst. eurų. Tokie pinigai skiriami kurorto fontanams prižiūrėti, rašo Alvydas Ziabkus, lrytas.lt  žurnalistas.


Birželis Palangą nustebino ne tik alinančia kaitra, bet ir tokiu vasaros metu dar neregėtu prie jūros besiveržiančių poilsiautojų srautu. Jie suvartojo čia rekordinį geriamojo vandens kiekį, sumokėjo rekordiškai daug už automobilių parkavimą ir išmetė kurorte rekordiškai daug šiukšlių.


Palangoje pernai NT išleista 49 procentais daugiau pinigų nei 2019 metais

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2021 03 25 | Rubrika: Miestas

Ekspertai sutaria – nekilnojamojo turto rinką ir kainas pandemija paveikė kitaip nei dauguma prognozavo praėjusių metų kovą, NT pardavimams staiga sustojus. „Ober-Haus“ Rinkos tyrimų vadovas Baltijos šalims Raimondas Reginis banko „Luminor“ virtualiame renginyje „NT rinka karantino laikotarpiu: 2020 faktai, 2021 prognozės“ kalbėjo, jog 30...


2020 metų pavasaris, kuris į istoriją įeis kaip „kovido“ protrūkio laikmetis, Palangos miesto rinkliavų centrui (PMRC) buvo ramus, o vasara, anot Ingos Ruokienės, PMRC administratorės, niekuo ypatingai nesiskyrė nuo kitų vasaros sezonų. Tačiau vietinės rinkliavos už automobilių statymą šiemet buvo surinkta rekordiškai daug. „Dėl koronaviruso daug žmonių...


Palanga poilsiautojus pasitinka išplėsdama zonas, kuriose reikės mokėti už automobilių stovėjimą. Valdininkai aiškina, esą taip siekia sureguliuoti automobilių srautus ir skatina svečius vaikščioti po kurortą pėsčiomis, rašo TV3.lt


Ši vasara, kaip ir kitos, Palangos miesto rinkliavų centrui (PMRC) yra darbinga, sako PMRC direktorius Bronius Martinkus, sutikęs atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Vakar 18 Palangos miesto savivaldybės Tarybos narių kibo į 31 Tarybos posėdžio darbotvarkėje numatytą klausimą. Taryba apribojo prekybos alkoholiu laiką Šventosios kavinėje „Galera“ ir įžiebė šviesą tarptautiniam baikerių festivaliui Šventojoje, skirdama jam finansavimą.


Dėl rinkliavos užpulta Palanga sulaukė Nidos paramos

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2015 11 05 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Dėl vasarą žadamos įvesti transporto priemonės įvažiavimo rinkliavos iš visų pakampių pradėta puldinėti Palanga netikėtai sulaukė Neringos savivaldybės moralinės pagalbos. Kol kretingiškiai visą Lietuvą bando įtikinti, kad 5 eurai už teisę visą parą į didžiausią šalies kurortą važinėti nuosavu automobiliu yra nežmoniškai brangu, Nidos meras Darius Jasaitis...


Mieste vasaros metu veikiantys 32 automobilių stovėjimo aparatai rugsėjo 1 dieną buvo išjungti – tai yra    Jūratės g., S. Daukanto g., Vytauto g., Kontininkų g., Neringos g., Rąžės g., bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvėse automobiliai iki birželio mėnesio stovės nemokamai. Palangos rinkliavų centro direktorius Gintaras Žukevičius „Palangos tiltui“ sakė, jog...


Leidimų išduota daugiau, pinigų surinkta mažiau

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 20 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės Verslo ir turto skyriaus pateiktoje ataskaitoje apie prekybą ir paslaugų teikimą Palangos mieste bei Šventosios seniūnijoje nurodoma, jog buvo išduoti 490 leidimų prekiauti ir teikti paslaugas miesto Tarybos nustatytose viešosiose vietose. Iš jų prekybai ir prekiauti švenčių, renginių metu, buvo išduoti 324 leidimai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius