Elfų mokyklėlėje – dainos, šokiai ir kitos linksmybės

Alfredas PUMPULIS, 2011-12-30
Peržiūrėta
550
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Elfų mokyklėlėje – dainos, šokiai ir kitos linksmybės

Palangoje įsikūrusioje Elfų mokykloje (J. Basanavičiaus g., „Vila Gražina“) rengiami patys tikriausi elfai. Vaikai, apsilankę šioje mokykloje, ne tik pramogauja, bet ir mokosi būti elfais, o pabaigę šią mokyklą vaikai gauna specialius Elfų sertifikatus.

 

Nuo gruodžio 26 iki 31 dienos mokykla veikia kasdien. Elfų mokyklėlėje nuolat lavinami elfų įgūdžiai – vaikai skatinami atlikti judrias ir linksmas užduotis, susijusias su elfų pareigomis. Vaikus pasitinkantys elfai pasakoja apie tai, kaip jie gyvena, ką veikia, kaip pramogauja, kokių pareigų turi. Tų, kurie nuvargo pamokėlėse, laukia kepyklėlė, kur kiekvienas norintis galės paskanauti sausainukų ar sumuštinukų, kurie čia pat bus iškepti ir padovanoti jaunajam kepėjui. Čia įsikūrė karnavalo kaukių dirbtuvėlės, kuriose vaikai turi galimybę susikurti kaukę Naujųjų metų sutikimo karnavalui. Mėgstančių muziką laukia Beždžioniukų diskoteka – čia vaikai gali šokti ir linksmintis. Elfų mokyklėlėje taip pat veikia Žaislų bankas. Jame kaupiami vaikų atnešti ir padovanoti žaislai, kurie pradžiugins reabilitacijos centre besigydančius mažuosius. Jiems šiuo laikotarpiu labai reikia šilumos ir meilės. Pabaigę Elfų mokyklą vaikai gaus specialų sertifikatą bei bus informuojami, jog nuo šiol, jei Laplandijoje ištiktų bėda ir pritrūktų elfukų, jiems gali paskambinti ir pakviesti padėti Kalėdų seneliui.

Elfų mokykla yra Palangoje vykstančio žiemos festivalio dalis. Palangoje, šiemet tapusioje Kalėdų šviesos miestu, visą gruodį vyksta patys įvairiausi renginiai, skirti atkreipti dėmesį į Palangos norą keistis ir tapti šeimos kurortu ne tik vasarą, bet ir visus metus.

Elfų mokykloje lankėsi miesto meras Š. Vaitkus ir jo žmona su vaikučiais. Mokyklos atidarymo šventei merienė kepė skanų pyragą, o meras visus vaišino arbata.

Per festivalį kurhauzas buvo prikeltas naujam gyvenimui - ant kurhauzo surengtas šviesos spektaklis. Kitais metais kurhauzas bus pradėtas rekonstruoti.

Visus festivalio renginius gruodžio 31-ąją vainikuos šventinis karnavalas, kuriame visi kviečiami dalyvauti su savo pačių pasigamintomis kaukėmis. Jūratės ir Kastyčio skvere miesto svečių laukia koncertas, kuriame pasirodys populiarūs atlikėjai. Kaukių paradą vidurnaktį vainikuos fejerverkų ir lazerių šou.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasaros atostogų metu, kai tėveliai dirba ar yra atvykę į pajūrį poilsiauti, mažieji vaikai dienomis dažniausiai nuobodžiauja: kiurkso prie televizoriaus arba sėdi įsikniaubę į kompiuterį bei telefoną.


Palangos baseine jau mokosi plaukti vaikai

"Palangos tilto" informacija, 2019 04 12 | Rubrika: Jūros vaikai

Vienas iš pagrindinių ilgai laukto Palangos baseino tikslų visuomet buvo galimybė kurorto vaikams mokytis plaukti. Praėjusią savaitę pradėta siekti šio tikslo – vaikai buvo supažindinami su taisyklėmis, papasakota, ką reiks atsinešti į pamoką, vyksiančią kartą per savaitę baseine, o šią savaitę mokiniai jau išbandė baseiną ir plaukdami ar bent jau...


Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje ugdomi ne tik tipiški vaikai – šioje ugdymo įstaigoje laukiami ir negalią turintys mokiniai, kurie specialiose klasėse lavinami pagal kiekvieno vaiko galimybes, jiems rengiamos įvairios šventės, kurių dalyviais tampa patys neįgalieji. Tokiems vaikams reikia skirti daugiau dėmesio negu kitiems, todėl klasėje su...


„Baltijos“ pagrindinėje mokykloje – Užgavėnių linksmybės

Emilė Griškevičiūtė ir Rosita Vaičiūnaitė „Baltijos“ pagrindinės mokyklos jaunosios žurnalistės, 2013 02 14 | Rubrika: Jūros vaikai

Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos bendruomenė taip pat kiekvienais metais puoselėja smagias Užgavėnių tradicijas, tad ir šiemet vasario 12 dieną pakvietė visus į linksmą popietę atsisveikinti su žiema.


„Aš labai džiaugiuosi, kad esu mokykloje, kad dirbu čia. Kad turiu tikrai kūrybingų mokinių, iš kurių ir pati gaunu energijos“, – profesinės šventės – Mokytojų dienos – išvakarėse paklausta, kaip gyvena mokytojai XXI-ojo amžiaus mokykloje, atsakė Palangos senosios gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Jūratė...


Palangoje įsikūrusioje Elfų mokykloje (J. Basanavičiaus g., „Vila Gražina“) rengiami patys tikriausi elfai. Vaikai, apsilankę šioje mokykloje, ne tik pramogauja, bet ir mokosi būti elfais, o pabaigę šią mokyklą vaikai gauna specialius Elfų sertifikatus.


Vasaros atostogos daugeliui asocijuojasi su poilsiu bei ramybe. Vėlyvi rytai, galimybė iki soties mėgautis saulės voniomis, naktinis gyvenimas – visa tai prieinama jauniems, vaikų neturintiems vasarotojams. Šią vasarą, Palangoje įsikūręs vaikų priežiūros kambarys, leidžia į vasaros linksmybių sūkurį įsilieti ir tėvams. Tačiau ar ryžtumėtės palikti savo vaiką nepažįstamai tetai?...


Pradinėje mokykloje paminėta Teatro savaitė

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 04 18 | Rubrika: Miestas

Visą besibaigiančią savaitę Palangos pradinėje mokykloje šurmuliavo itin pakiliai nusiteikę vaikai, mat buvo minima jau tradicine tapusi Teatro savaitė. Šiom dienom ypatingai pasireiškia ir vaikų, ir pedagogų kūrybiškumas. O ir dienos tampa kur kas linksmesnės, kai kiekvieną dieną laukia staigmena – naujas spektaklis.


Metai iš metų mokykla nebeįsivaizduojama be socialinio pedagogo, kuris padeda moksleiviams spręsti įvairias jiems iškilusias problemas, skatina teisingai elgtis, bando įgauti vaikų pasitikėjimą, kad jie nebijotų pasiguosti ir išsipasakoti. „Dažniausiai vaikai nepripažįsta, jog turi kažkokių problemų mokykloje, nemažai vaikų tiesiog gėdijasi pasakyti, jog iš jų tyčiojamasi ar šaipomasi....


Bibliotekoje vaikai pagerbė knygą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį, Tarptautinės vaikų knygos dienos išvakarėse, Vaikų bibliotekoje skambėjo linksmos dainos bei šokiai, o sienas papuošė nauja piešinių paroda. Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ mažieji dainorėliai bei mokyklos-darželio „Pasaka“ vaikai pasveikino susirinkusius draugus su gražia švente bei pristatė savo parodėlę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius