Kodėl Danas Paluckas toks neryžtingas?

Linas JEGELEVIČIUS, 2014-08-05
Peržiūrėta
1258
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kodėl Danas Paluckas toks neryžtingas?

Tarybos narys ir UAB „Palangos butų ūkis“ direktorius Danas Paluckas yra, ko gero, pats neryžtingiausias direktorius, o ir žmogus mieste. Nors vyras, atrodo, gan rimtas ir moka pašnekėti.
„Palangos tiltas“ labai norėjo išgirsti iš paties pono Dano lūpų, kaip jam sekasi vadovauti svarbiai  miesto įmonei, kokius tolesnius planus mieste puoselėja „Palangos butų ūkis“, ypač po Klaipėdos apygardos teismo sprendimo praėjusį penktadienį.
Visiems palangiškiams tai būtų įdomu. Bet D. Paluckas atsisako kalbėtis su „Palangos tiltu“. O gal nėra jam apie ką... kalbėti?
Juk kitaip tektų išgirsti nemalonių klausimų apie vieną po kito pralošiamus įmonės teismus? Griūvantį daugiabučių administravimo monopolį. Klausimus apie dar būsimus teismus, kurie, nesunku nuspėti, iš besispyriojančios įmonės priteis nemažą sumą UAB „Palangos komunaliniam ūkiui“ už tai, kad po Savivaldybės direktorės įsakymo pavesti daugiabučio Medvalakio g. 21 administravimą, D. Paluckas, įmonės direktorius, sulaikė namo dokumentų perdavimą savo konkurentams.
Kaip ir klausimų apie didžiausią, iki šiol dar nepatirtą antausį, kurio D. Paluckas sulaukė praėjusį penktadienį: Klaipėdos apygardos teismas aiškiai ir galutinai pasakė, kad Palangos daugiabučių gyventojai turi teisę patys pasirinkti savo administratorių.
Būtent praėjusį penktadienį „Palangos tiltas“ sulaukė „Palangos butų ūkio“ reikalavimo „paneigti tikrovės neatitinkančius bei įmonės dalykinę reputaciją pažeidžiančius duomenis“.
Kuo D. Paluckui nusikalto laikraštis? O gi tuo, kad parašė, jog „Palangos butų ūkis“ pradėjo teismų procesus prieš jos paslaugų atsisakiusius ir kitą administratorių pasirinkusius palangiškius. Rašėme, kad „į šį teisminį procesą D. Palucko iniciatyva – nes įmonės vadovas pasirašo ieškinius teismui – į bylas trečiaisiais asmenimis įtraukti 905 Palangos daugiabučių gyventojai...“
Anokia čia netiesa, ar ne? Dešimtys palangiškių liudytų laikraščio naudai.
Viskas taip akivaizdu, kad kažin, ar pats D. Paluckas ir jo reikalavimų rašytojas patys tiki tuo, ko reikalauja?
Laikraštis per paskutinįjį pusmetį yra sulaukęs bene dar 3 ar 4 D. Palucko pasirašytų reikalavimų paneigti kai kuriuos teiginius apie „Palangos butų ūkį“ ankstesnėse „Palangos tilto“ publikacijose.
Redakcija samdėsi teisininką, rašė atsiliepimus, siuntė juos D. Paluckui, bet, keista, „Palangos butų ūkio“ vadovas niekada taip ir nesikreipė į teismą...
Bet paskutinis Butų ūkio reikalavimas „Palangos tiltui“ – plika akimi matyti, kad visai nepagrįstas ir be jokios teisminės perspektyvos, tuo atveju, jeigu „Palangos butų ūkio“ direktorius vis tik pasiryžtų bylinėtis („Kiekvienąkart juk nevaikščiosim po teismus, sukaupsim ir nueisim“, – vakarykščiai D. Palucko žodžiai mano elektroninio pašto dėžutėje – aut.) – anaiptol nėra atsitiktinis.
Įdomus sutapimas: D. Paluckas nusprendė apkartinti laikraščio gyvenimą tuo metu, kai jo žurnalistas ėmė aktyviai domėtis jo artimo bičiulio partijos skyriuje, Aleksandro Jokūbausko vaidmeniu „Kauno būstų“ istorijoje.
Sėkmingai kelis statybos projektus kurorte vykdantis statytojas penktadienį kreipėsi į STT, negalėdamas apsiginti nuo A. Jokūbausko spaudimo parduoti jiems priklausantį sklypą Užkanavės gatvėje.
Neslėpsiu: laikraštis ketina toliau domėtis A. Jokūbausko vaidmeniu šioje istorijoje, kurioje toli gražu dar ne visi taškai sudėti...
Skandinant laikraštį teismuose, patikėkite, nieko kitam laiko, išskyrus ruošimąsi jiems, nebelieka.
Tai puikiai žino advokatas A. Jokūbauskas ir jo partinis bosas D. Paluckas, kurio įmonės paslaugų, beje, „Kauno būstai“ atsisakė...
Bet, ponai Danai, jeigu esate būtent tokį planą surezgęs, nedelskite, nes dabar man atrodote esąs pats neryžtingiausias direktorius, o ir žmogus mieste.
Bet mano, o ir palangiškių pagarbos bei galbūt papildomo mandato ateinančiuose savivaldos rinkimuose sulauktumėte, jeigu visiems laikams trenktumėte „Palangos butų ūkio“ durimis.
Užuot mynus kelius į teismus, kuriuose „Palangos butų ūkį“ – ir jo direktorių – lydi pralaimėjimų virtinė. 

 

Jūsų komentaras:

ta TYKRAM 2014-09-12 12:02 (/// / IP: 79.133.239.28)
labai, labai grazi/ krasivaja, pienkna/ statja, tk gaila ,kad DANAS trumparegis/

ta TYKRAM 2014-09-12 12:01 (/// / IP: 79.133.239.28)
labai REDAKTOR krutas, tk gaila ,kad nemyli DAniuko, tik jo pinigus

Tikras 2014-08-20 15:50 ([email protected] / IP: 86.100.50.156)
Man irgi labai patinka redaktorius.protingai mąsto

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius